Dlaczego warto kupić samochód z polskiej sieci dystrybucji?

Dlaczego warto kupić samochód z polskiej sieci dystrybucji?

Wielu z nas planując zakup samochodu używanego, często wybiera pomiędzy zakupem samochodu używanego zakupionego w polskim salonie lub auta sprowadzonego z zagranicy.

Importerzy aut z zagranicy często przekonują nas, że najlepszy jest zakup auta od naszych zachodnich sąsiadów. Używają argumentów, że za granicą kierowcy bardziej dbają o auta, serwisują je regularnie w autoryzowanych serwisach ASO, drogi na zachodzie są mniej dziurawe. Ale czy na pewno? Wyżej wymienione argumenty były aktualne ale 10 lat temu, obecnie są jedynie elementem marketingu firm które importują samochody.

Jeśli chcesz kupić samochód kilku letni to zdecydowanie warto rozważyć zakup samochodu z polskiej sieci dystrybucji. Po pierwsze kupując taki samochód możesz w prosty sposób oraz szybko sprawdzić całą historię samochodu ? ilu miał właścicieli, czy były to osoby prywatne czy firmy, potwierdzić jego przebieg oraz aktualność przeglądu oraz ubezpieczenia (szczegółowe raporty są dostępne na stronie www.historiapojazdu.gov.pl) . Nasz komis aut w Białymstoku może pomóc Państwu również w ocenie historii danego pojazdu.

Szybko można także zweryfikować jego historię serwisową w salonie w którym auto zostało kupione. Kupując taki samochód nie narażamy się na zakup aut powypadkowych lub też z przekręconym licznikiem. Samochody z polskich salonów są także zadbane ? Polacy bowiem tak samo często jak i Niemcy serwisują samochody w ASO czyli w salonie w którym je kupują. Praktycznie każde auto kupione w polskim salonie musi przejść pierwsze 3 przeglądy serwisowe w ASO aby nie stracić gwarancji.

Samochody z polskich salonów regularnie serwisowane w salonie w niczym nie ustępują samochodom sprowadzonym z Niemiec a wręcz bardzo często są w lepszym stanie technicznym oraz wizualnym.

O nas

Twoje Auto 24 to miejsce, w którym być może czeka Twoje wymarzone auto.

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się wynajmem długoterminowym aut używanych tylko z polskich salonów. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm, w naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody które są sprawdzone, aby nie zawieść zaufania naszych klientów.

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek  08:00 - 17:00
  • Wtorek  08:00 - 17:00
  • Środa  08:00 - 17:00
  • Czwartek  08:00 - 17:00
  • Piątek  08:00 - 17:00
  • Sobota  08:00 - 17:00
  • Niedziela  Zamknięte

Kontakt z nami

Nasza Lokalizacja